W  Nowość

Valentine’s Day

Przez fairytale | Komentarzy: 0 | 2 lutego 2017

Już za chwilę walentynki. Mimo że święto przyszło do nas zza oceanu, od lat wpisuję się w Polską tradycję. Jedni je kochają, drudzy nienawidzą. Czy walentynki to tylko święto dla zakochanych ? Niekoniecznie.

Od końca stycznia bombardowani jesteśmy niezliczoną ilością serduszek, misiów, bielizny dedykowanej specjalnie na  „tę okazję” oraz promocji w restauracjach, kawiarniach i innych miejscach, do których możemy pójść z ukochaną osobą. Możemy odnieść wrażenie, że nie spędzenie walentynek w jednym z tych miejsc doprowadzi do katastrofy, a jeśli nie dostaniemy misia z serduszkiem i tuzina róż jesteśmy na przegranej pozycji.

Wybijmy się trochę ze schematu WSZYSCY.

Kilka propozycji na walentynkowy wieczór w niezupełnie słodko serduszkowej oprawie.

 

  1. Zorganizujcie wieczór gier planszowych ze znajomymi i przyjaciółmi, może rywalizacja w twisterze albo monopolu ?
  2. Wieczór filmowy. Na bok wszystkie romantyczne komedie, może trylogia Władcy Pierścieni, albo Harrego Pottera ? Wybierzcie coś, co lubicie, jeśli gustujecie w filmach grozy, zawsze możecie zrobić maraton najlepszych horrorów minionego roku, zdecydowanie brak tam przesłodzonych scen.
  3. Wspólne gotowanie, wszyscy lubią dobrze zjeść, a może to być wspaniała okazja do podszkolenia swoich umiejętności kulinarnych.
  4. Piwo i pizza ? Nadal może być romantycznie, a serce z ketchupu dobrze zastąpi to na kartce, i jakie smaczne
  5. Klub, ubierzcie ekstra kiecki i pójdźcie z przyjaciółkami zaszaleć.

 

Najważniejsze jest jednak to, żeby kochać się na co dzień. Może i 14 lutego to dzień zakochanych, ale czy tylko wtedy mamy chodzić razem na kolacje, do kina czy podarować sobie kartkę z napisem Kocham Cię ? Ten dzień to dzień miłości, możemy spędzić go, z kim chcemy, przyjaciółką, mamą, przyjacielem, chłopakiem. Albo po prostu możemy nie zrobić nic.

 

xoxo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *