W  Nowość

Lepiej wypożyczać niż kupować

Przez fairytale | Komentarzy: 0 | 17 stycznia 2018

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i od kilku dni istnieje możliwość wypożyczania naszych sukienek.

Nie bójcie się, to nic strasznego.

Wiemy, że wypożyczając sukienkę, możecie się stresować na zapas tym, że ją zniszczycie, poplamicie, podrzecie. Tak szczerze, ile razy idąc na wesele, studniówkę, imprezę zniszczyłyście swój strój ? Jasne zdarzy się, że wylejecie na siebie szampana lub trochę sosu skapnie wam na ubranie, spokojnie, ze wszystkim można sobie poradzić.

Plusem wypożyczenia jest fakt, że odbieracie od nas idealnie wyprasowaną, czystą sukienkę. Nie musicie martwić się wysokimi kosztami przyszłej pralni lub tym, że nigdy więcej nie założycie na siebie tej pięknej wyjściowej sukienki. Bo przecież teraz za trochę ponad 100 zł możecie na każde większe wyjście mieć nową, piękną suknię wieczorową.

Chcemy, aby każda dziewczyna, niezależnie od grubości portfela mogła pozwolić sobie na sukienkę marzeń. Zadajemy sobie sprawę, że ze względów finansowych nie każdego stać na wydanie ponad 500 zł na ubranie, które założymy raz, góra dwa razy.

Każda kobieta powinna mieć możliwość podczas wyjątkowych okazji czuć się pięknie i niepowtarzalnie. My to zapewniamy.

Przeglądasz nasze sukienki, ale do końca nie wiesz, czy to twój rozmiar lub jak będziesz w niej wyglądać ? Żaden problem. Skontaktuj się z nami, a umówimy się na przymiarki.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej wypożyczalni, problem zakupu sukienki odejdzie w niepamięć.

Miłego wieczoru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *